גורו הלייף סטייל האולטימטיבי

Hell's Kitchen חייבת להיות תוכנית הטלוויזיה הקולינרית המשעשעת ביותר

אם אתה אוהב אוכל, אתה תאהב את Hell's Kitchen. תוכנית הריאליטי הזו מתרכזת בעולם המטבח. כל פרק כולל קבוצה חדשה של שפים שאפתנים שמתחרים זה בזה כדי להרשים את השף הסלבריטאי הנודע גורדון רמזי. ככל שהתוכנית מתקדמת, המתמודדים מודחים אחד אחד עד שיש לנו את המנצח האולטימטיבי שלנו. לאורך כל תקופת התחרות, המתמודדים עוברים נסיונות וקשיים שונים הבודקים את כוחם הנפשי והפיזי. אחרי שצפיתי בכל העונות של התוכנית המדהימה הזו, הנה כמה עובדות מהנות עליה.

מה זה Hell's Kitchen?

Hell's Kitchen היא תוכנית ריאליטי בטלוויזיה בהנחיית השף הסלבריטאי גורדון רמזי. המופע מתמקד בקולינריה ומתרחש במטבח הממוקם ב-Hell's Kitchen בניו יורק. המתמודדים בתוכנית הם שפים שאפתנים שמתחרים זה בזה וצריכים להוכיח את עצמם באתגרים שונים. התוכנית הופיעה במספר רשתות במהלך השנים ומשודרת כעת ב-FOX. Hell's Kitchen נוצר על ידי מפיק הטלוויזיה הבריטי ג'ון פריטר ומשודרת משנת 2004. תוכנית זו היא תוכנית הבישול הפופולרית ביותר בטלוויזיה ויש לה 400 מיליון צפייה עולמית. התוכנית מתארחת כעת על ידי גורדון רמזי ונמצאת בעונתה ה-18.

למה יש לזה את השם הזה?

Hell's Kitchen הוא מקום אמיתי הממוקם במרכז מנהטן. למקום הזה יש היסטוריה ידועה לשמצה הקשורה לפשע ולפעילות פלילית. השף גורדון רמזי תיאר את Hell's Kitchen כמקום מלא בחלומות שבורים ותקוות. זה גם מקום שבו אנשים נלהבים מהכישורים הקולינריים והאוכל שלהם. שם התוכנית נקשר למקום הזה מאז שעלתה לראשונה באמצע שנות ה-2000. השם המקורי של התוכנית היה "Hot Under the Knife" אך המפיקים הומלצו על ידי הרשת לשנות אותו ל"Hell's Kitchen" מכיוון שהשם הפרטי לא נשמע מושך כלל.

היסטוריה קצרה של Hell's Kitchen

לפני שזה הפך למופע קולינרי, Hell's Kitchen היה מקום אפל ומסוכן שאליו אנשים הלכו כדי להתפרנס מפשע. זה היה מקום שבו אנשים רבים חיו בתנאים עלובים וחיו חיים מלאים בפשע, סמים וזנות. שכונת Hell's Kitchen במנהטן, ניו יורק הייתה ידועה בשל היותה רובע אורות אדומים שמשך מבקרים ותושבים רבים. המקום הזה היה מקום מוצא אהוב על גנגסטרים, סרסורים, זונות ואנשים אחרים שהתפרנסו מפשע. למקום יצא מוניטין של מסוכן ופקדו אותו פושעים רבים. בשנת 1911, Hell's Kitchen היה ביתם של בתי בושת רבים ומקומות בעלי שם רע.

איזה שף סלבריטי מארח כרגע את Hell's Kitchen?

גורדון רמזי מנחה כיום את Hell's Kitchen ומאז שהתוכנית החלה בשנת 2004. לפני כן, הוא הנחה תוכנית בישול פופולרית נוספת בשם "Hot Under the Knife" ששונתה מאוחר יותר ל"Hell's Kitchen". שפים מפורסמים אחרים שהנחו את התוכנית בעבר כוללים את ג'ו פארקוס, קרטיס סטיל ודיוויד ג'ייקובס. מארחים נוספים שהיו לטווח קצר כוללים את אלכס גוארנשלי, אנדי ואן וויליגאן וגראהם אליוט.

רצף הכותרות של התוכנית הזו די מדהים!

רצף הפתיחה של Hell's Kitchen כלל כמה שכבות גרפיות, אנימציות ואפקטים של תאורה. בעונה הראשונה נראתה רצף קצר שהציג שף במטבח, רוחש ויורק מחבתות, ושפים אחרים עובדים. השכבות הגרפיות והאנימציות ברצף כללו סמלים ומספרים שהיו רלוונטיים לתוכנית. העונה השנייה ראתה רצף מעט ארוך יותר עם שכבות גרפיות יותר ואנימציות שהיו רלוונטיות לתוכנית. השכבות הגרפיות כללו תמונות של אוכל ומטבחים כדי ללוות פסקול שהיה מלא ברעשים רוחשים וצלילי טיגון. בעונה השלישית הוצג רצף חדש ומשופר עם יותר אנימציות ושכבות-על גרפיות. הרצף הציג שף שהחזיק סכין וקצץ ירקות. רצף זה שימש לתוכנית במשך שלוש שנים לפני שהמפיקים החליטו לשנות אותו.

זה הכיר לנו הרבה שפים מוכשרים!

המארחים והמתמודדים של Hell's Kitchen עבדו בעבר בכמה מסעדות. חלק מהמסעדות הללו מפורסמות מאוד ברחבי העולם. גורדון רמזי הוא המנחה של Hell's Kitchen מאז 2004 והכשיר שפים רבים שהיו בתוכנית. רמזי השתמש במופע שלו כפלטפורמה לקידום כישוריו הקולינריים והאוכל. הוא גם עבד במסעדות רבות בעבר וייעץ לשפים מפורסמים רבים על הקריירה שלהם.

הרבה מהמתמודדים הם מיעוטים אתניים וגזעיים.

המופע Hell's Kitchen הוא מופע עולמי שמושך אליו מתמודדים רבים מרקע אתני וגזע שונה. התוכנית כללה מתמודדים המייצגים מגוון רחב של עדות כמו אסיה, אפריקה והיספאנית. רבים מהמתמודדים בתוכנית הם מיעוטים כמו לטינים, אפרו אמריקאים ואסיאתים אמריקאים. התוכנית כללה מתמודדות רבות שהיו שפיות מצוינות. הוא הציג גם מתמודדים הומוסקסואלים ולסביים שהיו שפים גדולים.